CHRO Summıt 2016

Küresel rekabetin inanılmaz boyutlara ulaştığı günümüz iş dünyasında, entelektüel sermaye işletmelerin sahip olduğu en değerli varlık olarak karşımıza çıkıyor. Bu varlık kaleminin odağında ise “insan” var. İşletmeler sahip oldukları insan kaynağını doğru bir şekilde konumlandırıp ondan etkinlikle yararlanabildikleri ölçüde sürdürülebilir başarıyı yakalıyor. Zira işletmeye rekabet gücü kazandıracak plan, strateji, ürün ve hizmetleri üretip uygulama aşamasında insana; onun bilgi birikimi, fikirleri ve deneyimlerine ihtiyaç duyuluyor. Bugüne ve geleceğe yönelik çalışmalarda; stratejik insan kaynakları birimlerinin organizasyonel başarı sağlama noktasında kilidi açan anahtar olduğu görülüyor.

 

İnsan kaynakları fonksiyonun her geçen gün artan önemine dikkat çekmek üzere; Business Management Institute (BMI) tarafından düzenlenen organizasyonla Ülkemizin İnsan Kaynakları Liderleri 15 Kasım 2016 tarihinde Swissôtel The Bosphorus, İstanbul‘da düzenlenecek CHRO Summit 2016 etkinliğinde bir araya gelecek.

 

Zirvede;

  • İşveren Markasında Kritik Başarı Faktörleri
  • Yönetim Kurulunda İK’nın Rolü
  • Yetenek Savaşlarında Yeni Dönem: Yetenek Kazanımı, Yetenek Yönetimi, Şirket Bağlılığı Sağlama ve Yetenek Geliştirme
  • İş’te Gelecek: Endüstri 4.0 ve Dijitalleşme Etkisi
  • Global Düşün Yerel Karar Ver: Global Politikaların Yerel Piyasalara Uygulanması
  • İşbirliğinde Yeni Dönem
  • Motivasyon Önemli : Teşvik ve Takdir Mekanizmalarına Dair Pratik Uygulamalar

konu başlıklarından oluşan konuşma ve paneller ile insan kaynakları fonksiyonunun bugününe ve geleceğine dair değerlendirmeler yapılarak fikir alışverişinde bulunulacak.

 

Ayrıca, Fortune Türkiye ile DataExpert işbirliğinde yürütülen ve 01 Kasım 2016 tarihinde sonuçlanacak olan “Türkiye’nin En Etkin İK Liderleri Araştırması”na göre En Etkin 50 CHRO Ödül Töreni ile Ülkemizde İK faaliyetlerini etkinlikle yöneten ve hem parçası olduğu işletmenin hem de çalışanların başarısına katkı sağlayan İnsan Kaynakları Liderleri ödüllendirilecek.

 

Ben de programımı ayarlayabilirsem insan kaynakları fonksiyonunun yol haritasına ışık tutacak bu etkinliğe katılmayı gerçekten istiyorum.

 

Program/konuşmacı detaylarına ulaşmak ve kayıt olmak için etkinlik web sitesini ziyaret edebilirsiniz :  

http://www.chrosummit.com.tr/ 

 

Faydalı olması dileğiyle,

 

Füsun ÖZÜLKE

 

Füsun Özülke

Comments are closed.

error: Content is protected !!